Alsident System A/S - Alsident System tilbyder download af  testrapporter, licitationstekster, brochurer mm. Vi rådgiver gerne om det bedste valg af sugearme til netop dit projekt
dimensioning >>
Here you can print the description of each product.
Find and visualize the extraction arm that matches your requirements.
Access to test reports, working ranges, pressure drop and other documentation.
Find rules, recommendations and issues related particularly to your trade.


Przetestowane, wysokiej jakości ramiona do filtracji Alsident® System


Alsident System A/S jest jedynym producentem ramion do filtracji, którego produkty testowane są przez bezstronne instytucje. Przez to są one udokumentowane dokładnie i zgodnie z normami ATEX/EX i ESD, a także poddawane są testom spadków ciśnienia, testom dźwiękowym oraz efektywności przechwytywania dymów i oparów. Nasze raporty, dostępne w zakładce „Pomoc Techniczna”, można wydrukować lub pobrać razem z instrukcjami, broszurami oraz z wieloma innymi dokumentami. Wyjątkowo, dajemy także możliwość pobrania i druku specyfikacji technicznych wszystkich naszych produktów, do bezpośredniego użytku.

Alsident System A/S ma ponad 30 lat doświadczenia w produkowaniu ramion do filtracji. Bardzo ważne jest dla nas dostarczanie produktów o wysokiej jakości oraz wytrzymałości. Dlatego też nasze ramiona do filtracji produkowane są z wytrzymałych i mocnych materiałów jak aluminium, odpornego chemicznie polipropynelu oraz kwasoodpornej stali nierdzewnej.

Nasze ramiona do filtracji są samowystarczalne, elastyczne w zastosowaniu oraz łatwe do ustawienia w czasie pracy. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o ich rozmaitych zastosowaniach i materiałach, z których zostały wykonane.

W Alsident System A/S skupiamy się nie tylko na naszych produktach i ich jakości, ale także na wymaganiach naszych klientów. Jesteśmy w stanie zapewnić produkty dostosowane do wymagań indywidualnego klienta. W calu utrzymania wysokich standardów Alsident®, dokładnie je testujemy przed dostawą. Co więcej, oferujemy taką samą gwarancję dla produktów niestandardowych, jak dla tych z oferty standardowej. Zapewniamy także krótki czas oczekiwania oraz dostawy w przypadku zamówień niestandardowych.