Alsident System A/S - Opnå et renere arbejdsmiljø med sugearme fra Alsident System, der fjerner forureningen ved kilden. Alsident System har fokus på kvalitet og funktionalitet. Alsident System A/S - Opnå et renere arbejdsmiljø med sugearme fra Alsident System, der fjerner forureningen ved kilden. Alsident System har fokus på kvalitet og funktionalitet.
TRADES >> brochures >> technical support>> Dimensioning >>
Find recommendations and products relating to your trade.
Get easy access to our printable brochures. Download the small leaflet of all our systems.
Find our printable documentation, eg capture efficiency, reports and mounting instructions. Find and visualize the extraction arm that matches your requirements.


Czystsze środowisko pracy z ramionami do filtracji Alsident® System

Firma Alsident® System wyspecjalizowana jest w produkcji wysokiej jakości ramion służących do pochłaniania dymów i oparów dla rozmaitych branż biznesu i sposobów pracy.

Rekomendacje oraz niektóre z zastosowań naszego systemu znajdziesz w zakładce „Branże”. Oferujemy bardzo szeroki asortyment ramion do filtracji. W połączeniu z bogatą ofertą końcówek, głowic, komór czy tub, dostarczamy systemy, które sprostają wysokim oczekiwaniom klienta. Nasze ramiona do filtracji są skonstruowane w taki sposób, aby były samowystarczalne, elastyczne w zastosowaniu oraz łatwe do ustawienia w czasie pracy. W zakładce „Pomoc Techniczna” znajdziesz raport testu efektywności przechwytywania dymów i oparów, który zawiera porady dotyczące poprawnego ustawienia akcesoriów, biorąc pod uwagę typy oraz źródła zanieczyszczenia.

Dlaczego potrzebujemy lokalnej filtracji?

W dzisiejszych czasach bardzo skupiamy się na środowisku pracy, i dzięki temu wiemy w jakim stopniu wpływa ono na pracowników, oraz jakiego typu zyski można osiągnąć inwestując w jego poprawę. Jedną z zalet komercyjnych może być obniżona absencja pracowników powodowana chorobami, co w efekcie prowadzi do zwiększonej produktywności.

Lokalna filtracja, często nazywana procesem wentylacji, polega na usuwaniu zanieczyszczeń wytwarzanych podczas pracy, jeszcze zanim dotrą one do otoczenia oraz twarzy pracownika.

Dlatego też lokalna filtracja musi pochłaniać zanieczyszczenia jak najbliżej jego źródła. Ramiona do filtracji Alsident® System są doskonałym wyborem, aby to osiągnąć. Ramię filtrujące jest w stanie zbliżyć się bezpośrednio do źródła zanieczyszczenia bez zakłócania pracy.

System ten jest bardzo efektywny w procesach usuwania szkodliwych zanieczyszczeń, takich jak opary chemiczne, gazy, dym oraz kurz.